Horní Újezd/Morašice – Radiměř 5:2

Sestava: Lukáš Mach – Marek, Renza, Markéta Lněničková, Dominik Prokop, Julie Vodehnalová, Samuel Vomočil, David Boček, David Klusoň, Tereza Hlušičková, Jan Langr, Jaroslav Chaun, Šimon Vrbica, Antonín Krejsa, Jonáš Rovner

Góly: Jaroslav Chaun, Marek, Renza, David Boček, Tereza Hlušičková, David Klusoň

Téměř po celý zápas jsme měli jasnou převahu. V prvním poločase jsme se dostali dvakrát do vedení, ale soupeř pokaždé dokázal z ojedinělé šance odpovědět. Ve druhém poločase už to byla hra na jednu bránu a po třech velkých neproměněných šancí jsme se dokázali prostřílet až ke konečnému výsledku 5:2.

Horní Újezd/Morašice – Jevíčko/Jaroměřice 3:3

Sestava: Lukáš Mach – Matěj Vrbica, Lukáš Tichý, Markéta Lněničková, Dominik Prokop, Patrik Vukmirovič, Julie Vodehnalová, Samuel Vomočil, David Klusoň, Tereza Hlušičková, Jan Langr, Jaroslav Chaun, Šimon Vrbica, Antonín Krejsa, Jonáš Rovner

Góly: Markéta Lněničková, Dominik Prokop, Lukáš Tichý

Proti společnému družstvu Jevíčka a Jaroměřic jsme měli především v prvním poločase mírnou převahu, kterou jsme přetavili ve vedení 1:0. To však nevydrželo dlouho, protože soupeř rychle vyrovnal a dokonce vývoj zápasu otočil. Do konce poločasu se nám ale podařilo nejen vyrovnat, ale vzít si vedení zpět. To jsme bohužel ve druhé půli neudrželi a nakonec se se soupeřem rozešli smírně poměrem 3:3.