Před prvním mistrovským zápasem jsme pro děti připravili seznamovací ,,mejdan“ s přespáním v kabinách. Po tréninku jsme opekli buřty a užili si volnou zábavu. Trochu výzva byla uspat skoro 20 puberťáků, ale nakonec se povedlo. Velké poděkování patří Petrovi za pečení buřtů a Ivě za snídani.

Starší žáci

K prvnímu zápasu přijely Sebranice, se kterými část týmu hrála minulou sezonu. Na začátku byla na dětech vidět nervozita, že hrají proti bývalým spoluhráčům. A určitě se projevila i únava z noci v hotelu Průchod. Ovšem většinu zápasu jsme byli lepším týmem. První dvě branky sezóny jsme vstřelili až ve druhém poločase a konec zápasu jsme už v pohodě dohráli.

Příští týden se starší představí v Koclířově.

Mladší žáci

Podruhé v tomto týdnu jsme si zajeli zahrát do Bystrého. Bohužel jsme oba zápasy prohráli. Většinu mistrovského utkání jsme byli spíše lepším týmem, měli jsme poměrně hodně střel, ale z dosti nepřipravených pozic. O těsné porážce rozhodl trestný kop po faulu, který by rozhodčí možná ani nepískl, kdyby na sebe narazili stejně velcí hráči.

Příští kolo si mladší zahrají doma proti Radiměři.

Pavel Beneš