Sestava: Havlík – Kusý J., Fógl, Zaal, Šplíchal – Opletal V., Kusý M., Flídr, Klejch – Kladiva, Havran

Rozhodčí: Kunc František – Hořínek Lukáš, Vavřín Dominik

Střídali: 57.minuta Kusý M. za Kvapila, 69. minuta Havlík za Beneše

Góly: 2x Opletal V.

ŽK: Havran, Beneš

Zápas proti Sebranicím jsme měli skvěle rozehraný. Na soupeře jsme vlítli hned od začátku a prvních 25 minut bylo našich. Soupeře jsme přehrávali a hrozili z breakových situací. Jenom škoda, že jsme šancí nedokázali zužitkovat více a ve finální nahrávce na zakončení jsme často ztroskotali, šance na góly rozhodně byly, jak v prvním v poločase, tak i ve druhém. V prvním poločase se trefil dvakrát Vojta Opletal po krásných nahrávkách a vedení 0:2 ve 33. minutě vypadalo velmi slibně. Bohužel o 2 minuty později přišel smolný gól z rohu, což domácí nakoplo. Do poločasu se do ničeho většího nedostali, a tak byl výsledek stále příznivější pro nás.

Druhý poločas začal tragicky a hra se začala malinko otáčet na stranu domácích. Rychlý gól ve 48. minutě. Trestuhodně volný Krivák sám před Havlíkem v 69. minutě zlomil vedení na stranu domácích. Do toho střídání Havlíka v bráně kvůli svalovému zranění. Jak jsem již psal, šance na góly byly. Ale opět jsme se nevyvarovali zbytečných chyb, zbrklosti a místo, abychom se snažili mít zápas za stavu 0:2 pod kontrolou a hru si pohlídat a hrát v klidu jsme o všechno přišli. Nedá se nic dělat, čekají nás další zápasy, kde budeme muset o to více zabrat a urvat nějaké body.