Sestava: Němec – Bartoš, Mlejnek, Fógl, Beneš – Opletal V., Šplíchal, Flídr, Havlík – Kusý M., Kladiva

Rozhodčí: Prokop – Ropek, Pechanec

Střídali: 46. minuta Kladiva za Klejcha, 62. minuta Bartoš za Kvapila, 90. minuta Kusý za Opletala M.

Góly: Kladiva

ŽK: Beneš

Další domácí utkání proti Pomezí začalo slibně. Již v deváté minutě jsme zvedli fanoušky z tribun díky přesné hlavičce Kladivy po centru Havlíka. Během zápasu jsme se snažili držet míč na zemi a slibnou kombinací se dostat do výhodné šance. To se nám bohužel nedařilo a soupeř mohl těžit z našich chyb. Tak se nestalo díky dobré obraně a několika zákroků Lukáše Němce. Do konce prvního poločasu jsme udrželi ten nejtenčí náskok 1:0.

V druhém poločasu soupeř lehce přidal a začal více trestat naše chyby. Stalo se tak v 55. minutě, kdy se hosté dočkali vyrovnání. Bohužel z naší strany to směrem dopředu vázlo a k žádným šancím se nám nedařilo dostat, ani vystřelit na bránu. Hosté stav zápasu otočili 84. minutě a dalším slepeným gólem v 87. minutě dosáhli finálního skóre 1:3.